Minisoustředění 18.6.

sobota_18.6

Minisoustředění 18.6.

Minisoustředění 4.6.2016

Minisoustředění 4.6.2016

Plán jarní přípravy 22. týden

Plán jarní přípravy 22. týden

Plán jarní přípravy 22. týden  

Valná hromada 2016

mapka

Pozvánka   Dne 1. června 2016 v 18,00 hod. se koná v budově Prvního soukromého jazykového gymnázia (Brandlova 875, Hradec Králové 3, www.psjg.cz) valná hromada Bruslařského klubu Hradec Králové. Číslo učebny, kde se VH koná, bude uvedeno na vstupních dveřích gymnázia.

Plán jarní přípravy 20. týden

Město Hradec Králové

Malá cena USK Praha 19.3.2016

usk

Výsledky našich závodníku na závodech v Praze. závodník kategorie pořadí počet závodníků  Adriana Nefe nováčci mladší 10. 24 Michaela Málková nováčci mladší  21. 24 Tereza Bělonohá žačky nejmladší 12. 18 Klára Sedláčková mladší žačky A  7. 18

XIII . ročník Malé ceny Nového Města ...

nove_mesto_nad_metuji

Výsledky našich závodníku na závodech v Novém Městě n.M. závodník kategorie pořadí počet závodníků  Adriana Nefe nováčci mladší 2. 6 Michaela Málková nováčci mladší  4. 6 Zuzana Herálecká nováčci mladší 5. 6 Bělonohá Tereza nejmladší žačky A  5. 6 Kitlerová Tereza nejmladší žačky B 3. 11 Sedláčková Klára mladší žačky A 5. 8 Kitlerová Petra […]

Mladoboleslavský pohár 20.2.2016

boleslav

Výsledky našich závodníku na závodech v Mladé Boleslavi závodník kategorie pořadí počet závodníků  Adriana Nefe nováčci mladší 3. 9 Zuzana Herálecká nováčci mladší  8. 9 Michaela Málková nováčci mladší 9. 9

Chrudimská bruslička 20.2.2016

chrudim

Výsledky našich závodníků na závodech v Chrudimi. Kategorie ČKS závodník kategorie pořadí počet závodníků Kitlerová Tereza nemladší žačky B  3. 5  Kitlerová Petra mladší žačky B 2. 8 Holasová Zuzana mladší žačky B  4. 8 mezioddílový závod závodník kategorie pořadí počet závodníků Kočnarová Eliška kadet A1 12. 16  Drapáková Adriana cvrček C2 17. 21

VC Nového Jičína 20.2.2016 – 21...

nový jičín

Výsledky našich závodníků na ISU závodě v Novém Jičíně. závodník kategorie pořadí počet závodníků  Pojarová Valerie mladší žačky ISU 17. 29 Málková Nikola mladší žačky ISU  20. 29 Machová Jolana mladší žačky ISU  21. 29

Tréninky

pondělí 13.6.    

úterý 14.6.        16,30 – 18,00 gymnastika na ZS

středa 15.6.     

čtvrtek 16.6.     17,45 – 19,15 led

pátek 17.6.      balet 14.25 - 15.25 Kino Mladých                            a 17.45-20,15 led

sobota 18.6.      

neděle 19.6.      

Podporuje nás:

město